CUMHURBAŞKANIMIZ ALAÇAM BOCCE TAKIMI SPORCULARINI KABUL ETTİ

        Antalya Kemerde 2-4 Kasım tarihleri arasında 11 Ülkeden 300 sporcunun katıldığı Uluslararası Bocce turnuvasında Samsun iline çift bayanlarda kategorisinde ikincilik ve üçüncülük dereceleri, Okul Sporları Türkiye Şampiyonası Küçük Kızlar Türkiye ikincisi, Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonu olan Alaçam Bocce Takımı Sporcuları ile Beden Eğitimi Öğretmeni Milli Takım Antrenörü Gökhan BOZDEMİR ve Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cansu KESKİN KARAASLAN AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekilimiz Sayın Çiğdem KARAASLAN Hanımefendinin davetiyle Ankara’ya gittiler.

        Türkiye Büyük Millet Meclisinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından kabul edildiler. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekilimiz Sayın Çiğdem KARAASLAN, Alaçam Bocce Takımı Sporcularını kendi çocukları gibi sevdiğini söyleyerek Cumhurbaşkanımıza tanıttı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Alaçam Bocce Takımı Sporcularını başarılarından dolayı tebrik etti ve “dünya şampiyonluğu istediğini” söyleyerek başarılarının devamını diledi.

        Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem KASAPOĞLU sporcularımızı tebrik ettikten sonra “Alaçam’a kapalı bocce spor sahası yapacakları” müjdesini verdiler. 

        Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat KURUM, Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonunun Başkanı Numan KURTULMUŞ, İstanbul Milletvekili (Eski Gençlik ve Spor Bakanı) Akif Çağtay KILIÇ ve Cumhurbaşkanı Danışmanı Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza YERLİKAYA’da sporcularımızla yakından ilgilendiler.

        Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cansu KESKİN KARAASLAN ve Beden Eğitimi Öğretmeni Milli Antrenör Gökhan BOZDEMİR “Alaçam Bocce Takımı Sporcusu Kızlarımızın başarılarının karşılık bulduğu, en güzel ödülün Devlet Büyüklerimizin bizleri ilgiyle sevgiyle, muhabbetle karşılamaları oldu.” diyerek teşekkür ettiler.